O Nas

Prowadzenie księgowości i rachunkowości we Wrocławiu

Biuro usług księgowych – O nas

Wybierz nasze biuro usług księgowych i zapewnij sobie wsparcie kadrowo-księgowe dla swojego biznesu. Będziesz wówczas mógł w pełni poświęcić się prowadzeniu swojej firmy, a my zapewnimy Ci spokój w sprawach finansów i podatków.

Zdejmujemy z właścicieli przedsiębiorstw konieczność samodzielnego zmagania się z księgowością firmy. Oferujemy im profesjonale usługi rachunkowe. Dzięki nam, do absolutnego minimum, zostaje ograniczony ich kontakt z dokumentami oraz instytucjami, takimi jak ZUS czy Urząd Skarbowy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm działających od wielu lat na runku, jak i przedsiębiorców stawiających dopiero pierwsze kroki w biznesie. Ci ostatni mogą liczyć na szczególną pomoc z naszej strony w konfrontacji z całą biurokracją niezbędną do prowadzenia firmy.

Wybierając nasze biuro księgowe we Wrocławiu [http://superksiegi.pl/kontakt/], mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki współpracy. Zapewniamy zarówno nieustanny dostęp do wszystkich dokumentów przez platformę internetową zabezpieczoną hasłem, jak również możliwość wysyłania przez nią dokumentów do naszego biura.

Biuro Rachunkowe Katarzyna Skowrońska

Prowadzenie księgowości – Biuro rachunkowe z Wrocławia

Biuro Rachunkowe Katarzyna Skowrońska
Prowadzenie księgowości - Biuro rachunkowe z Wrocławia

Biuro rachunkowe – czy to dobry pomysł?

Wiele osób prowadzących firmy początkowo uważa, że współpraca z biurem rachunkowym to tylko niepotrzebne koszty. Jednak sporo z nich często dość szybko weryfikuje ten pogląd.

Co jest tego przyczyną? Przede wszystkim zaczynają dostrzegać, jakie nakłady czasu i pracy muszą poświęcić na sprawy związane z księgowością i kwestiami kadrowymi oraz płacowymi. Tymczasem mogliby, zamiast tego zająć się spotkaniami biznesowymi, pozyskiwaniem nowych klientów i innymi działaniami rozwijającymi firmę.

Dochodzą wówczas do wniosku, że skorzystanie z usług biura rachunkowego nie jest wcale takim złym pomysłem. Po krótkiej kalkulacji oceniają, że jest to również opłacalne rozwiązanie. Dostrzegają też, że oddanie spraw księgowych w ręce rzetelnych profesjonalistów, którzy zapewniają przy tym obsługę kadrowo-płacową, może wpłynąć pozytywnie na ich pracę, ponieważ będą mogli w pełni skupić się na firmie.

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Kiedy zapadnie decyzja o przekazaniu spraw księgowych firmy w ręce biura rachunkowego, to pozostaje jeszcze pytanie – jakie biuro wybrać? Zdarza się, że decyzja ta nie jest jednak najlepiej przemyślana. Wśród części przedsiębiorców panuje przekonanie, że wszystkie biura dostarczają dokładnie taki sam zestaw usług, a ich jedyny wyróżnik to ceny. Tymczasem sprawa wygląda zupełnie inaczej. Należy bowiem wybierać biura, w których pracują licencjonowani księgowi. Licencja wydana przez Ministra Finansów jest dokumentem potwierdzającym kompetencje księgowego. Gwarantuje, że naszymi dokumentami będzie zajmować się osoba znająca dokładnie wszystkie aktualne przepisy. Wybierając biuro, warto również sprawdzić, czy posiada ono ubezpieczenie OC. Jest to rodzaj dodatkowego zabezpieczenia, które gwarantuje, że w przypadku błędu popełnionego przez księgowego, firmie nie grodzi mandat, którego wysokość waha się pomiędzy 500 a 32000zł!

Możesz zmienić to już TERAZ – oddaj swoje sprawy księgowo-kadrowe w ręce profesjonalistów.