O Nas

Informacje o Biurze Rachunkowym Super Księgi

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Super Księgi działa nieprzerwanie od 2003 r., współpracując zarówno z osobami fizycznymi, jak i spółkami osobowymi i kapitałowymi. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, ale do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski. Jesteśmy po to, aby wspierać współczesnego przedsiębiorcę, analizując na bieżąco potrzeby związane z księgowością oraz kadrami i płacami w jego firmie. Obsługujemy przedsiębiorców z różnych branż, niezależnie od formy prawnej, jaka ich dotyczy. Każdemu z Państwa możemy zapewnić idealny porządek w dokumentach i spokój związany z ich prawidłowym obiegiem.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące współpracy z naszym biurem, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpraca z naszym biurem jest określona warunkami czytelnej umowy. Regularnie przedłużamy obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz spełniamy wszelkie warunki bezpieczeństwa i poufności danych naszych Klientów. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi komunikacji, co w razie pilnych spraw umożliwia szybki kontakt z Klientem. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu księgowym i kadrowym, archiwizując w ten sposób dokumentację.

Wychodzimy z założenia, że dobre biuro księgowe nie może ograniczać działalności wyłącznie do obsługi księgowej firm czy to w pełnej, czy uproszczonej formie. Chcąc jak najbardziej odciążyć Klienta, dbamy o poprawność dokumentów i ich ewidencji, a także wspieramy go fachowym doradztwem. Ponadto nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i bierzemy udział w licznych szkoleniach branżowych. Stawiamy sobie wysokie wymagania, aby Klienci mogli liczyć na nasz profesjonalizm, na którym oprzeć można wiele kluczowych dla ich firm decyzji.

Katarzyna Skowrońska

Wszystko to możesz mieć
wykonując jeden telefon 71 307 77 79
lub
pisząc e-mail na adres biuro@superksiegi.pl
lub zarezerwuj spotkanie