O Nas

Biuro księgowe

Nasze Biuro Księgowe działa nieprzerwanie od 2003 roku. Zatrudnia doświadczoną i profesjonalną kadrę zarówno w dziale księgowości posiadającą Licencje Ministerstwa Finansów, jak i w dziale kadrowo-płacowym. Pracują u nas osoby, które z należytą starannością ale też i z pasją wykonują swój zawód.

Jesteśmy po to, aby wspierać współczesnego przedsiębiorcę, analizując na bieżąco jego potrzeby. Od siebie wymagamy bardzo dużo i dlatego żeby sprostać wymogom nowoczesnych firmy, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Szkolenia oraz znajomość branżowych publikacji to nasze wsparcie w codziennej pracy, które pozwala nam świadczyć usługi karodowo-płacowe oraz rachunkowe profesjonalnie i w sposób dostosowany do wymagań Klienta.

Współpraca z naszym Biurem jest określona warunkami czytelnej umowy. Gwarantujemy szybkość reakcji, elastyczność w działaniu oraz nowoczesne narzędzia komunikacji między klientem a biurem.

Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu księgowym i kadrowym. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa i poufności danych naszych klientów.

Obsługujemy firmy z różnych branż co pozwala nam na zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie swoich kompetencji. Stale powiększająca się baza naszych klientów pozwala nam na zwiększanie zakresu naszych usług i potwierdza że warto Nam zaufać.

Nawiązujemy współpracę z klientami z całej Polski więc jeśli nie ma u Ciebie w miejscowości Biura Rachunkowego lub po prostu jest wg Ciebie za drogie dla nas to nie przeszkoda. Napisz, a my przekażemy szczegóły nawiązania takiej współpracy.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług

Katarzyna Skowrońska

 

Wszystko to możesz mieć
wykonując jeden telefon 71 307 77 79
lub
pisząc e-mail na adres biuro@superksiegi.pl
lub zarezerwuj spotkanie

Zarezerwuj spotkanie